facebook
Zbuntowani liderzy
2022-02-10 15:01:03

Czyżby nikt za bardzo nie chciał awansować do I ligi? Tak można wywnioskować po rozegranej 15 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu. Doskonałą okazję do objęcia na prowadzenie w ligowej tabeli zmarnowała Fizjoterapia Remaks i Kwiaty Pawęzów. Punkty także straciła Panorama GSM, a największym łupem cieszy się Orlik Team. Tak w skrócie można określić wydarzenia minionej kolejki, gdzie są też zadowolone zespoły, gdzie Hymon i Flok Tarnów zakończyły zwycięsko swoje potyczki i razem plasują się na czołowych lokatach.

Zaczęło się od gola Michała Gębali, ale po chwili Planta doszła do głosu i dwukrotnie Jakub Woźniak znalazł cel i odwrócił losy meczu. Przewaga bramkowa nie utrzymała się jednak długo, bo Kamil Słupek, Rafał Słomski i dwa razy Adrian Gądek zdobywali gole. Także w drugim swoim meczu zagrali bardzo dobrze, czym zaskoczyli faworyta potyczki. Znów Kamil Słupek i znów dwa razy Adrian Gądek wpisali się na listę strzelców i było już 3-0, a Panorama GSM została rozłożona na łopatki. Dopiero Dawid Starzyk zdobył gola, który jak się okazało, było na otarcie łez. Z kolei Planta także rozegrała swój drugi mecz i ponownie najjaśniejszą postacią był Jakub Woźniak. Jego cztery gole całkowicie rozbiły Fizjoterapię Remaks, a przerywnikiem w popisie strzelca było trafienie Dariusza Dudy. Dla faworyta ligi była to druga sromotna porażka w tym dniu, gdyż chwilę wcześniej nie poradzili sobie z innym rywalem. Mateusz Maziarz jako jedyny zdobył gola, który był dla niego małą satysfakcją, gdyż trafił przeciwko swoim byłym kolegom. Ci jednak, reprezentując barwy Floka i Iskry Tarnów jednocześnie, cieszą się z wysokiej wygranej.
Damian Kubala, Daniel Szpala, Filip Sijka i cztery razy Bartłomiej Jarmuła notowali w tym meczu skuteczny wykończenie akcji. W korespondencyjnym meczu o fotel lidera, Kwiaty Pawęzów miały bramki kadrowe, przez co tylko przez chwilę stawiały czoła Hymonowi, kiedy to Mateusz Kłęk zdobył gola wyrównującego, odpowiadając na trafienia Dawida Czarnika. Później jednak Przemysław Bury i Tomasz Gałka zrobili co do nich należy i zdobyli kolejnych pięć goli.

Orlik Team 5:2 Planta
Michał Gębala, Kamil Słupek, Rafał Słomski, 2x Adrian Gądek - 2x Jakub Woźniak

Fizjoterapia Remaks 1:7 Flok Tarnów
Mateusz Maziarz - 4x Bartłomiej Jarmuła, Damian Kubala, Daniel Szpala, Filip Sijka
żk. Arkadiusz Cieśla - Filip Sijka

Panorama GSM 1:3 Orlik Team
Dawid Starzyk - Kamil Słupek, 2x Adrian Gądek

Planta 4:1 Fizjoterapia Remaks
4x Jakub Woźniak - Dariusz Duda
żk. Arkadiusz Cieśla

Kwiaty Pawęzów 1:6 Hymon
Mateusz Kłęk - Dawid Czarnik, 2x Przemysław Bury, 3x Tomasz Gałka
żk. Tomasz Gałka


« Powrót

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów