facebook
Zapowiedź 10 kolejki I ligi
2022-01-30 19:25:09
Już bez większych emocji Zakłady Mechaniczne podejdą do dalszych gier I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po ubiegłotygodniowej potyczce zostali samodzielnym liderem i zmierzają po obronę tytułu mistrzowskiego. W 10 kolejce czoła będą im chciały stawić Rekiny, ale ciężko w tej fazie rozgrywek oczekiwać niespodzianek, a szczególnie w tym przypadku.
Więcej


Ferie z MTLF
2022-01-27 16:02:34
Młodzieżowa Tarnowska Liga Futsalu zakończyła swoje zmagania, które rozgrywane były podczas ferii zimowych 2022. Zawody rozgrywane były głównie na hali sportowej SP 23 w Tarnowie. Największe emocje dotyczyły najstarszych zawodników, którzy w obu seriach mogli długo pograć w futsal i zagrać w swojej kategorii wiekowej. Kliku zawodników występuje na co dzień w dorosłych potyczkach, więc tu nastąpiła okazja, by pokazać swoim rówieśnikom dojrzałą grę.
Więcej


Doba nie wystarczyła by utrzymać fotel
2022-01-27 11:14:02
Po wczorajszych zawodach II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu, na czele rozgrywek po raz pierwszy zameldował się Hymon. Ich chwila radości trwała jednak wyjątkowo krótko, bo niecałą dobę. Ich wygrana na zakończenie wtorkowej dwunastej kolejki była wyjątkowa, ale nadeszła 13 seria spotkań i już na otwarcie musieli pogodzić się z porażką. Początek spotkania wprawdzie tego nie zapowiadał, bo zdobyli gola i liczyli, że to pozwoli im iść dalej obraną ścieżką.
Więcej


Kolejna zmiana lidera rozgrywek
2022-01-26 09:37:05
Aż sześć spotkań rozegrały zespoły występujące w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu. Pięć drużyn jest bardzo blisko siebie w czołówce ligowej tabeli i do samego końca będą toczyć bój o dwa miejsca premiowane awansem do I ligi. Najlepiej, po dwunastej serii, wypadł Hymon, który po raz pierwszy objął prowadzenie w rozgrywkach. Nie były to jednak spokojne mecze, bo ten wynik musieli po prostu wywalczyć. Ostatecznie jednak w obu spotkaniach wyszli zwycięsko.
Więcej


Oldboje Westovii Tarnów wygrali II Memoriał G. Kwieka
2022-01-25 16:55:56
Mimo upływu lat oldboje nie zapomnieli jak się gra w piłkę i nadal prezentują wysokie umiejętności. Wielu z nich wciąż biega jeszcze po boiskach i walczy o ligowe pkt. Widać u nich nadal piłkarską pasję i zaangażowanie. Dla młodych zawodników mogą być wzorem do naśladowania. Kilku z uczestników przed turniejem wspominało, że przyjechali dobrze się bawić - jednak zabawa kończyła się wraz z wyjściem na parkiet. Tutaj każdy walczył o zwycięstwo.
Więcej


Błędy na wagę mistrzostwa
2022-01-25 16:47:36
W ramach 9 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrano pięć spotkań, w tym jedno zaległe. Najważniejszym wydarzeniem dnia była potyczka lidera z wiceliderem. Broniące tytułu mistrzowskiego Zakłady Mechaniczne musiały wygrać pojedynek z Westovią Okna Pawłowski, aby przeskoczyć ich w ligowej tabeli. Swój cel osiągnęli, choć specjalnie do tego się nie kwapili. Cierpliwie czekali jedni i drudzy na swoje okazje, stąd pierwsze minuty były oszczędne w akcje bramkowe.
Więcej


Zapowiedź 12 i 13 kolejki II ligi
2022-01-22 09:50:30
Po raz drugi w tym roku, a zarazem po raz ostatni, drużyny II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu wystąpią w środę. Dzień wcześniej także zostanie rozegrana seria spotkań, więc 12 i 13 kolejka nie powinna być nudna. Tym bardziej, że prowadzący w tabeli Flok Tarnów rozegra "tylko" jedno spotkanie, a goniący ich rywale mają minimum dwa mecze do rozegrania i tylko 3 punkty straty.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki I ligi
2022-01-22 09:35:38
Dziewiąta kolejka I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu rozpocznie się od pojedynku Pchelkowsky - Rekiny, gdzie ci pierwsi mają za co się rewanżować. Po dwa mecze rozegrają zespoły Biała Gwiazda i Sportmossimo.pl Grabówka, gdzie oprócz bezpośredniego meczu ich rywalami będą odpowiednio: Lucky Losers Grabówka i Westovia Juniorzy. W obu przypadkach powinny to być ciekawe spotkania.
Więcej


II Memoriał im. Gerarda Kwieka
2022-01-21 10:14:54
W najbliższą niedzielę na hali MOSIR w Tuchowie zostanie rozegrany II Memoriał im. Gerarda Kwieka dedykowany dla kategorii oldboj. Organizatorem jest Stowarzyszenie "Pasja Futbolu" na czele z główną postacią Jarosławem Kaniewskim. W zawodach wystąpi 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, a wśród nich przedstawiciel Tarnowskiej Ligi Futsalu, Westovia. W większości udział biorą kluby piłkarskie, a sama obsada wydaje się być bardzo mocna.
Więcej


Futsalowe Mistrzostwa Europy 2022 na start
2022-01-19 12:08:38
Już dzisiaj inauguracja europejskiego czempionatu w futsalu na parkietach holenderskich miast po raz pierwszy w szesnastoosobowym zestawieniu.

Nasza drużyna rywalizuje w grupie C wraz z Rosją, Chorwacją i Słowacją i pierwszy mecz zagra w Amsterdamie w piątek 21 stycznia o 20.30. Z grupy awansują 2 drużyny.

Nim jednak pojedynek biało-czerwonych, dzisiaj Mistrzowie Świata i Europy Portugalia zmierzy się z Serbią, a wieczorem gospodarzy podejmą zawsze groźną Ukrainę.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący