facebook
Zbuntowani liderzy
2022-02-10 15:01:03
Czyżby nikt za bardzo nie chciał awansować do I ligi? Tak można wywnioskować po rozegranej 15 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu. Doskonałą okazję do objęcia na prowadzenie w ligowej tabeli zmarnowała Fizjoterapia Remaks i Kwiaty Pawęzów. Punkty także straciła Panorama GSM, a największym łupem cieszy się Orlik Team. Tak w skrócie można określić wydarzenia minionej kolejki, gdzie są też zadowolone zespoły, gdzie Hymon i Flok Tarnów zakończyły zwycięsko swoje potyczki i razem plasują się na czołowych lokatach.
Więcej


Derby rządzą się swoimi prawami
2022-02-10 14:26:14
Używając żużlowej terminologii, drużyny występujące w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu są już na ostatniej prostej. Do końca sezonu pozostały już tylko dwie, nierozegrane kolejki, a w poniedziałek do tytułu mistrzowskiego bardzo mocno zbliżyły się Zakłady Mechaniczne. Ich przekonywujące zwycięstwo dopiero w dalszej fazie gry pokazało ich wysoką klasę. Wcześniej jednak Biała Gwiazda trochę zaskoczyła bardziej doświadczonych graczy i przez chwilę niektórzy wietrzyli niespodziankę.
Więcej


Zapowiedź 15 kolejki II ligi
2022-02-05 09:09:09
Kto awansuje, kto będzie na podium, dla kogo ostatnia prosta II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu? Już tylko trzy serie dzielą od odpowiedzi na te pytania, a im bliżej końca tym ... mniej wiadomo. Na czele plasuje się Kwiaty Pawęzów, a za nimi Hymon i to właśnie w najbliższej kolejce jedna z nich nie będzie zadowolona. Porażka bowiem przekreśli ich szansę na prolongatę do I ligi.
Więcej


Zapowiedź 11 kolejki I ligi
2022-02-05 08:51:31
Trzy małe kroki pozostały już tylko Zakładom Mechanicznym do obrony tytułu mistrzowskiego Tarnowskiej Ligi Futsalu. Na zakończenie 11 kolejki I ligi zmierzą się z Białą Gwiazdą, która odbiła się od ligowego dna i spokojnie szuka dla siebie miejsca w środkowej części tabeli. To co najciekawsze, dzieje się za plecami lidera, a tu jeszcze emocje będą.
Więcej


Tym razem pozostała faza grupowa
2022-01-31 12:24:52
Bardzo trudne zawody mają za sobą oldboje Westovii, którzy wybrali się na kolejne ogólnopolskie zawody. W Zawierciu rozegrano XXXI Halowe Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłce nożnej. Grupa C, do której trafili tarnowianie, okazała się być bardzo mocna i nie udało im się awansować do dalszych gier, a nawet wygrać żadnego pojedynku.
Więcej


Zapowiedź 14 kolejki II ligi
2022-01-31 11:05:53
Ze względu na możliwość wcześniejszego rozpoczęcia zawodów, niż 20:30, jak to wstępnie miało być, organizator w porozumienia z drużynami II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu podjął decyzję o zwiększonej ilości spotkań w ramach jednej kolejki, aby zakończyć rozgrywki jeszcze w lutym. Prosimy o dokładne zapoznania się z nowym terminarzem rozgrywek, aby uniknąć później kolejnych zmian.
Więcej


Zapowiedź 10 kolejki I ligi
2022-01-30 19:25:09
Już bez większych emocji Zakłady Mechaniczne podejdą do dalszych gier I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po ubiegłotygodniowej potyczce zostali samodzielnym liderem i zmierzają po obronę tytułu mistrzowskiego. W 10 kolejce czoła będą im chciały stawić Rekiny, ale ciężko w tej fazie rozgrywek oczekiwać niespodzianek, a szczególnie w tym przypadku.
Więcej


Ferie z MTLF
2022-01-27 16:02:34
Młodzieżowa Tarnowska Liga Futsalu zakończyła swoje zmagania, które rozgrywane były podczas ferii zimowych 2022. Zawody rozgrywane były głównie na hali sportowej SP 23 w Tarnowie. Największe emocje dotyczyły najstarszych zawodników, którzy w obu seriach mogli długo pograć w futsal i zagrać w swojej kategorii wiekowej. Kliku zawodników występuje na co dzień w dorosłych potyczkach, więc tu nastąpiła okazja, by pokazać swoim rówieśnikom dojrzałą grę.
Więcej


Doba nie wystarczyła by utrzymać fotel
2022-01-27 11:14:02
Po wczorajszych zawodach II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu, na czele rozgrywek po raz pierwszy zameldował się Hymon. Ich chwila radości trwała jednak wyjątkowo krótko, bo niecałą dobę. Ich wygrana na zakończenie wtorkowej dwunastej kolejki była wyjątkowa, ale nadeszła 13 seria spotkań i już na otwarcie musieli pogodzić się z porażką. Początek spotkania wprawdzie tego nie zapowiadał, bo zdobyli gola i liczyli, że to pozwoli im iść dalej obraną ścieżką.
Więcej


Kolejna zmiana lidera rozgrywek
2022-01-26 09:37:05
Aż sześć spotkań rozegrały zespoły występujące w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu. Pięć drużyn jest bardzo blisko siebie w czołówce ligowej tabeli i do samego końca będą toczyć bój o dwa miejsca premiowane awansem do I ligi. Najlepiej, po dwunastej serii, wypadł Hymon, który po raz pierwszy objął prowadzenie w rozgrywkach. Nie były to jednak spokojne mecze, bo ten wynik musieli po prostu wywalczyć. Ostatecznie jednak w obu spotkaniach wyszli zwycięsko.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący