facebook
Wyjście z grupy to za mało
2022-06-28 06:45:24
Tarnowscy oldboje wzięli udział w IX Mistrzostwach Polski Oldbojów w Piłce Nożnej 6-osobowej im. Tomasza Wiejachy, które odbyły się w miniony weekend na obiekcie Zagłębia Sosnowiec. Jak się ostatecznie okazało to gospodarze wygrali finałowy pojedynek z KS Lublin, w barwach którego wystąpili m.in. Grzegorz Bonin, Tomasz Brzyski, czy Grzegorz Bronowicki.
Więcej


Turniej Oldbojów o Puchar Prezesa PPN Tarnów
2022-06-13 09:56:34
W sobotę 02.07.2022 roku na obiekcie Dunajca Zbylitowska Góra odbędzie się I turniej oldbojów o Puchar Prezesa PPN Tarnów.
Koszt udziału to 350 zł, termin zgłoszeń upływa 19 czerwca 2022 roku, a wszystkie szczegóły znajdują się w linku:
http://ppntarnow.pl/.


Tym razem pozostała faza grupowa
2022-01-31 12:24:52
Bardzo trudne zawody mają za sobą oldboje Westovii, którzy wybrali się na kolejne ogólnopolskie zawody. W Zawierciu rozegrano XXXI Halowe Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłce nożnej. Grupa C, do której trafili tarnowianie, okazała się być bardzo mocna i nie udało im się awansować do dalszych gier, a nawet wygrać żadnego pojedynku.
Więcej


Oldboje Westovii Tarnów wygrali II Memoriał G. Kwieka
2022-01-25 16:55:56
Mimo upływu lat oldboje nie zapomnieli jak się gra w piłkę i nadal prezentują wysokie umiejętności. Wielu z nich wciąż biega jeszcze po boiskach i walczy o ligowe pkt. Widać u nich nadal piłkarską pasję i zaangażowanie. Dla młodych zawodników mogą być wzorem do naśladowania. Kilku z uczestników przed turniejem wspominało, że przyjechali dobrze się bawić - jednak zabawa kończyła się wraz z wyjściem na parkiet. Tutaj każdy walczył o zwycięstwo.
Więcej


II Memoriał im. Gerarda Kwieka
2022-01-21 10:14:54
W najbliższą niedzielę na hali MOSIR w Tuchowie zostanie rozegrany II Memoriał im. Gerarda Kwieka dedykowany dla kategorii oldboj. Organizatorem jest Stowarzyszenie "Pasja Futbolu" na czele z główną postacią Jarosławem Kaniewskim. W zawodach wystąpi 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, a wśród nich przedstawiciel Tarnowskiej Ligi Futsalu, Westovia. W większości udział biorą kluby piłkarskie, a sama obsada wydaje się być bardzo mocna.
Więcej


Finałowa runda ze sporą dozą emocji
2020-03-12 11:39:55
Już przed rozpoczęciem Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów można było się spodziewać, że trzy drużyny, które mają w dorobku po dwa tytuły w swoim dorobku, będą także faworytami w obecnej edycji. Dotychczas najlepiej radził sobie Rock N` Roll i on do rozegrania miał w ostatniej, czwartej serii, tylko dwa spotkania, ale obydwa były o najwyższą stawkę. Zanim jednak doszło do tych pojedynków na szczycie to Westovia Okna Pawłowski i Topicar AC musiały wygrać swoje pozostałe mecze, aby myśleć o ostatecznym triumfie.
Więcej


Zapowiedź 4 kolejki Ligi Oldbojów
2020-03-10 11:51:52
Przed nami ostatnia faza rozgrywek Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów, a ta czwarta seria wyjaśni wszelkie wątpliwości. Zapewniony medal ma już Rock N` Roll, ale jeszcze nie wiadomo jakiego koloru. Aktualnie są na najlepszej drodze, by zająć ponownie pierwsze miejsce, ale do tego muszą w swoich dwóch ostatnich meczach zagrać bardzo dobre spotkania. Tymi dwoma rywalami, z którymi im się przyjdzie mierzyć to dwójka najgroźniejszych kontrkandydatów do ostatecznego zwycięstwa.
Więcej


Zaskakująca porażka samotnego lidera
2020-03-05 15:02:57
Olbrzymie problemy zafundował sobie samotny lider Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów, Rock N` Roll. Do tej pory tylko raz stracili punkty, remisując w pierwszej serii z innym faworytem rozgrywek. Do rozegrania pozostały im jeszcze tylko dwa mecze, a we wszystkich dotychczasowych spotkaniach cieszyli się grą i wynikami. W trzeciej serii w meczu otwarcia zagrali ze Sportmossimo.pl Grabówka i byli zdecydowanym faworytem tej potyczki, a już w 30 sekundzie udokumentowali to.
Więcej


XXI Międzynarodowy Turniej "Gacusiów"
2020-03-03 09:59:06
W najbliższą sobotę o godz. 9.00 w hali CKZiU w Tarnowie-Mościcach przy ul. Chemicznej 2 odbędzie się XXI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski organizowany przez T.K.P. GACUSIE.
W turnieju uczestniczyć będzie sześć drużyn, w tym Topicar, Kapro Azoty, Wod-Kan, Gacusie, Darkom i słowackie Pticie.


Zapowiedź 3 kolejki Ligi Oldbojów
2020-03-02 13:55:23
W najbliższą środę po raz trzeci na parkiet Areny Jaskółka Tarnów wybiegną najstarsi zawodnicy występujący w rozgrywkach Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po ostatnich rozstrzygnięciach Rock N` Roll mocno wysunął się na prowadzenie i występuje w roli zdecydowanego faworyta. Ich rywalami w 3 kolejce będzie Sportmossimo.pl Grabówka i Zakłady Mechaniczne, więc nie wydaje się, by nastąpiła niespodzianka.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący