facebook
Mała tabelka zdecydowała o awansie
2022-02-23 08:46:11
Niezwykle wyrównana II liga Tarnowskiej Ligi Futsalu właśnie się zakończyła. Bardzo rzadko zdarza się, aby o losach na szczycie ligowej tabeli decydowała tzw. mała tabelka. W niej, o ile już jest, przeważnie znajdują się trzy drużyny, ale w tegorocznych rozgrywkach aż cztery zespoły znalazły się w odrębnej klasyfikacji, aby między sobą rozstrzygnąć ostateczne losy. Już wcześniej pewny swego był Hymon, bo matematyka była dla dla nich najkorzystniejsza, a tabelce uwzględniono bezpośrednie mecze wszystkich czterech zainteresowanych drużyn.
Więcej


Zapowiedź 17 kolejki II ligi
2022-02-21 08:07:30
Dosłownie pięć spotkań dzieli drużyny II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu od zakończenia sezonu 2021/2022. Dwie z nich, Panorama GSM i Fizjoterapia Remaks mają po dwa mecze i mogą dogonić punktami drużynę Hymon, która zapewniła sobie już pierwsze miejsce i awans do I ligi. Teraz już spokojnie może obserwować poczynania pozostałych drużyn, nie występując jednocześnie na parkiecie. Drużyną, która także może dogonić lidera jest Flok Tarnów.
Więcej


Mistrza II ligi już poznaliśmy
2022-02-16 11:07:52
Do końca sezonu 2021/2022 w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu pozostało już tylko pięć spotkań. Również pięć zostało rozegranych w przedostatniej serii, a po raz ostatni zobaczyliśmy na parkiecie zespół Hymon. Mecz z ich udziałem był ostatnim akcentem szesnastej kolejki i był to bardzo ekscytujący spektakl, który zdecydował o pierwszym miejscu debiutanta na koniec zmagań. Cała kolejka rozpoczęła się jednak dość spokojnie, a w głównej roli wystąpiły zespoły okupujące dolne rejony tabeli.
Więcej


Zapowiedź 16 kolejki II ligi
2022-02-12 10:30:55
Przedostatnia kolejka II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu jest dla niektórych ostatnią. Dotyczy to dokładnie dwóch zespołów i mecze z ich udziałem będą najciekawszym wydarzeniem w tej serii. Na rozgrzewkę w szranki stanie KS Biała i HouseBud. Dla tych pierwszych będzie to jedna z dwóch ostatnich szans na zdobycie jakichkolwiek punktów, a jednocześnie wyprzedzenie w tabeli najbliższego rywala.
Więcej


Zbuntowani liderzy
2022-02-10 15:01:03
Czyżby nikt za bardzo nie chciał awansować do I ligi? Tak można wywnioskować po rozegranej 15 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu. Doskonałą okazję do objęcia na prowadzenie w ligowej tabeli zmarnowała Fizjoterapia Remaks i Kwiaty Pawęzów. Punkty także straciła Panorama GSM, a największym łupem cieszy się Orlik Team. Tak w skrócie można określić wydarzenia minionej kolejki, gdzie są też zadowolone zespoły, gdzie Hymon i Flok Tarnów zakończyły zwycięsko swoje potyczki i razem plasują się na czołowych lokatach.
Więcej


Zapowiedź 15 kolejki II ligi
2022-02-05 09:09:09
Kto awansuje, kto będzie na podium, dla kogo ostatnia prosta II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu? Już tylko trzy serie dzielą od odpowiedzi na te pytania, a im bliżej końca tym ... mniej wiadomo. Na czele plasuje się Kwiaty Pawęzów, a za nimi Hymon i to właśnie w najbliższej kolejce jedna z nich nie będzie zadowolona. Porażka bowiem przekreśli ich szansę na prolongatę do I ligi.
Więcej


Zapowiedź 14 kolejki II ligi
2022-01-31 11:05:53
Ze względu na możliwość wcześniejszego rozpoczęcia zawodów, niż 20:30, jak to wstępnie miało być, organizator w porozumienia z drużynami II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu podjął decyzję o zwiększonej ilości spotkań w ramach jednej kolejki, aby zakończyć rozgrywki jeszcze w lutym. Prosimy o dokładne zapoznania się z nowym terminarzem rozgrywek, aby uniknąć później kolejnych zmian.
Więcej


Doba nie wystarczyła by utrzymać fotel
2022-01-27 11:14:02
Po wczorajszych zawodach II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu, na czele rozgrywek po raz pierwszy zameldował się Hymon. Ich chwila radości trwała jednak wyjątkowo krótko, bo niecałą dobę. Ich wygrana na zakończenie wtorkowej dwunastej kolejki była wyjątkowa, ale nadeszła 13 seria spotkań i już na otwarcie musieli pogodzić się z porażką. Początek spotkania wprawdzie tego nie zapowiadał, bo zdobyli gola i liczyli, że to pozwoli im iść dalej obraną ścieżką.
Więcej


Kolejna zmiana lidera rozgrywek
2022-01-26 09:37:05
Aż sześć spotkań rozegrały zespoły występujące w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu. Pięć drużyn jest bardzo blisko siebie w czołówce ligowej tabeli i do samego końca będą toczyć bój o dwa miejsca premiowane awansem do I ligi. Najlepiej, po dwunastej serii, wypadł Hymon, który po raz pierwszy objął prowadzenie w rozgrywkach. Nie były to jednak spokojne mecze, bo ten wynik musieli po prostu wywalczyć. Ostatecznie jednak w obu spotkaniach wyszli zwycięsko.
Więcej


Zapowiedź 12 i 13 kolejki II ligi
2022-01-22 09:50:30
Po raz drugi w tym roku, a zarazem po raz ostatni, drużyny II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu wystąpią w środę. Dzień wcześniej także zostanie rozegrana seria spotkań, więc 12 i 13 kolejka nie powinna być nudna. Tym bardziej, że prowadzący w tabeli Flok Tarnów rozegra "tylko" jedno spotkanie, a goniący ich rywale mają minimum dwa mecze do rozegrania i tylko 3 punkty straty.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący