facebook

pozostałe rozgrywki

Puchar Polski 2012/2013


1/32 Halowego Pucharu Polski
 

Lumaro za burtą HPP
Kibice zgromadzeni na Hali Jaskółka podczas rywalizacji Lumaro Marxus z UKS Jedynka Busko Zdrój w ramach 1/16 Halowego Pucharu Polski nie mogli narzekać na brak emocji, które jednak były podzielone na dwa etapy. W pierwszym z nich kiedy tarnowianie dotrzymywali kroku, a w drugim kiedy Jedynka przy prowadzeniu 7-2 zmieniła bramkarza, co dało szansę Lumaro na dogonienie wyniku. Cztery ostatnie minuty pozwoliły skutecznie zaatakować bramkę gości i Lumaro doprowadziło do kontaktu i wyniku 6-7. Niestety do remisu zabrakło już czasu i rywale się mogli cieszyć z awansu do dalszej fazy HPP.

Lumaro Marxus Tarnów - Jedynka Busko Zdrój 6:7
(1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 2:5, 2:6, 2:7 i 3:7, 4:7, 5:7, 6:7)
Bramki: Dawid Sojda x4, Patryk Marciniec x2 - Dominik Mączyński x2, Artur Rusin, Robert Dąbrowski, Damian Kubera, Dawid Kowalski, Mateusz Mierzwa

 

1/64 Halowego Pucharu Polski

Lumaro Marxus w 1/32 Finału Halowego Pucharu Polski w Futsalu
W rozegranym dziś w Tarnowie turnieju eliminacyjnym grupy H w ramach Halowego Pucharu Polski w Futsalu awans do 1/32 finału HPP uzyskały drużyny Ekom Futsal Nowiny oraz Lumaro Marxus Tarnów. Na turniej z powodu braków kadrowych nie dotarła drużyna Brzesko Futsal Team dlatego tez rywalizacja prowadzona była tylko miedzy trzema drużynami.

Wyniki:
1 mecz Lumaro Marxus Tarnów – Stalprodukt Bochnia 5:4 (1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3,5:4 ) przy stanie 2:1 rzutu karnego nie wykorzystał Adamski (Lumaro)
2 mecz Ekom Futsal Nowiny – Stalprodukt Bochnia 3:1

Na tym etapie turnieju i bez względu na wynik ostatniego meczu awans świętować mogły już Nowiny i Tarnów gdyż ostatni pojedynek miał zadecydować jedynie o fakcie kto zajmie pierwszą a kto drugą lokatę. Nadmieniż należy iż pozycja w grupie eliminacyjnej czy to 1 czy druga jest bez znaczenia w perspektywie c losowaniu par 1/32 HPP.

3 mecz Lumaro Marxus Tarnów – Ekom Futsal Nowiny 2:7

Tabela:
1 miejsce – Ekom Futsal Nowiny- 6 pkt i awans
2 miejsce – Lumaro Marxus Tarnów – 3 pkt i awans
3 miejsce – Stalprodukt Bochnia – 0 pkt

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe puchary

Kadra Lumaro z powodu kontuzji, a także meczy ligowych na trawiastych boiskach była mocno okrojona i z podstawowego składu zagrali tylko: Malisiewicz, Furmański, Adamski, Krużel i Hołyś, których wspomagali Pieniądz (Topicar), Fryś (Westovia) oraz Groński (Panorama). Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wole walki i zaangażowanie szczególnie w meczu przeciwko drużynie Stalproduku.


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów