facebook

pozostałe rozgrywki

VII Puchar Tarnowa 2013


VII Puchar Tarnowa Futsal Cup 2013

Główny sponsor turnieju: Polskie Sklepy Spożywcze "SPAR Polska"

menu:
Aktualności
Partnerzy
Drużyny
Terminarz
Pliki do pobrania
Kontakt


Partnerzy turnieju
--------------------
--------------------
--------------------
--------------------
--------------------
--------------------
--------------------
--------------------
 

Terminarz

Grupa A:

M-ce Drużyna  Pkt. Bilans
1. Zagłębie old Sosnowiec 8 6-0
2. Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska 7 3-2
3. AutoBorys Będzin 7 5-1
4. Panorama GSM Tarnów 4 3-5
5. Prestiż Auto Serwis Tarnów 1 1-10

9:00 1-2 AutoBorys Będzin - Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska 0-1 (Paweł Piotrowicz)
9:14 3-4 Panorama GSM Tarnów - Zagłębie old Sosnowiec 0-2 (2x Piotr Pawełek)
9:28 1-5 AutoBorys Będzin - Prestiż Auto Serwis Tarnów 3-0 (Przemysław Sprycha, Dariusz Biegaj, Daniel Wieczorek)
9:42 2-3 Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska - Panorama GSM Tarnów 0-2 (2x Dominik Cabała)
9:56 4-5 Zagłębie old Sosnowiec - Prestiż Auto Serwis Tarnów 4-0 (2x Tomasz Wiejacha, Piotr Pawełek, Robert Zając)
10:10 1-3 AutoBorys Będzin - Panorama GSM Tarnów 2-0 (Dariusz Biegaj, Daniel Wieczorek)
10:24 2-4 Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska - Zagłębie old Sosnowiec 0-0
10:38 3-5 Panorama GSM Tarnów - Prestiż Auto Serwis Tarnów 1-1 (Dominik Cabała - Artur Koza)
10:52 1-4 AutoBorys Będzin - Zagłębie old Sosnowiec 0-0
11:06 2-5 Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska - Prestiż Auto Serwis Tarnów 2-0 (Paweł Piotrowicz, Grzegorz Cholewa)


 

Grupa B:

M-ce Drużyna  Pkt. Bilans
1. CentroClima/R&M Greentech Kraków 10 7-1
2. Topicar Auto Części Tarnów 9 8-3
3. Kocik Grabówka Tarnów 7 11-4
4. Sąsiedzi Opole 3 4-10
5. AKS Niwka old Sosnowiec 0 1-13

11:20 1-2 Sąsiedzi Opole - CentroClima/R&M Greentech Kraków 0-1 (Rafał Kozieł)
11:34 3-4 Topicar Auto Części Tarnów - Kocik Grabówka Tarnów 2-1 (Krzysztof Gładysz, Damian Świątek)
11:48 1-5 Sąsiedzi Opole - AKS Niwka old Sosnowiec 2-1 (Piotr Rzepa, Mirosław Kuś - Paweł Chudy)
12:02 2-3 CentroClima/R&M Greentech Kraków - Topicar Auto Części Tarnów 1-0 (Mariusz Wyroba)
12:16 4-5 Kocik Grabówka Tarnów - AKS Niwka old Sosnowiec 3-0 (Dawid Żaba, Konrad Stańczyk, Szczepan Bielak)
12:30 1-3 Sąsiedzi Opole - Topicar Auto Części Tarnów 1-2 (Karol Jurkiewicz - Damian Świątek, Andrzej Kołbasiuk)
12:44 2-4 CentroClima/R&M Greentech Kraków - Kocik Grabówka Tarnów 1-1 (Artur Nazarewicz - Mateusz Nosek)
12:58 3-5 Topicar Auto Części Tarnów - AKS Niwka old Sosnowiec 4-0 (Daniel Przydział, Damian Świątek, Andrzej Kołbasiuk, Marian Kołodziej)
13:12 1-4 Sąsiedzi Opole - Kocik Grabówka Tarnów 1-6 (4x Daniel Bielak, Jakub Kuzdra, Szczepan Bielak)
13:26 2-5 CentroClima/R&M Greentech Kraków - AKS Niwka old Sosnowiec 4-0 (Rafał Kozieł, Jakub Żurek, Artur Nazarewicz, Mariusz Wyroba)


Grupa C:

M-ce Drużyna  Pkt. Bilans
1. Wirex Będzin 9 5-3
2. Rock N` Roll Tarnów 7 4-3
3. Xavito Grybów 4 2-3
4. Gryf Borzęcin 4 1-2
5. Spaw-Mar Tarnów 4 3-4

13:40 1-2 Rock N` Roll Tarnów - Wirex Będzin 1-3 (Dariusz Rolewicz - Kamil Kmiecik, Radosław Piętka, Bartłomiej Musiał)
13:54 Gryf Borzęcin - Xavito Grybów 0-1 (Przemysław Ogorzałek)
14:08 Rock N` Roll Tarnów - Spaw-Mar Tarnów 2-0 (Mateusz Rzońca, Rafał Bryl)
14:22 2-3 Wirex Będzin - Gryf Borzęcin 1-0 (Rafał Skowron)
14:36 4-5 Xavito Grybów - Spaw-Mar Tarnów 1-1 (Ireneusz Gryboś - Dawid Krupa)
14:50 1-3 Rock N` Roll Tarnów - Gryf Borzęcin 0-0 
15:04 2-4 Wirex Będzin - Xavito Grybów 1-0 (Marcel Wirek)
15:18 3-5 Gryf Borzęcin - Spaw-Mar Tarnów 1-0 (Rafał Ciesielski)
15:32 1-4 Rock N` Roll Tarnów - Xavito Grybów 1-0 (Dariusz Rolewicz)
15:46 2-5 Wirex Będzin - Spaw-Mar Tarnów 0-2 (Wojciech Szkotak)


Faza pucharowa 2x 8 min.

Ćwierćfinały:
16:20 Zagłębie old Sosnowiec - Kocik Grabówka Tarnów 3-0 (2x Radomir Kowalski, Artur Popławski)
16:40 CentroClima/R&M Greentech Kraków - Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska 0-2 (Paweł Piotrowicz, Grzegorz Cholewa)
17:00 Wirex Będzin - AutoBorys 3-0 (2x Bartłomiej Musiał, Rafał Skowron)
17:20 Topicar Auto Części Tarnów - Rock N` Roll Tarnów 0-1 (Dariusz Rolewicz)

Półfinały:
17:40 Zagłębie old Sosnowiec - Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska 2-1 (Tomasz Wiejacha, Artur Popławski - Paweł Piotrowicz)
18:00 Wirex Będzin - Rock N` Roll Tarnów 3-2 (Michał Terefienko, Bartłomiej Musiał, Sebastian Płaziński - 2x Leszek Janicki)

O 3 miejsce:
18:20 Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska - Rock N` Roll Tarnów 2-1 (Tomasz Cielczyk, Paweł Piotrowicz - Leszek Janicki)

Finał:
18:40 Zagłębie old Sosnowiec - Wirex Będzin 1-1 k. 3-4 (Tomasz Wiejacha - Rafał Skowron)

1 miejsce: Wirex Będzin
2 miejsce: Zagłębie Old Sosnowiec
3 miejsce: Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska

król strzelców - Paweł Piotrowicz - Wieczor Team Dąbrowa Tarnowska
najlepszy bramkarz - Michał Pieniądz - Zagłębie Old Sosnowiec

   

 


W 2012 roku była następująca kolejność:
1 miejsce: Wirex Będzin
2 miejsce: Guzikówka Krosno
3 miejsce: Tygryski Tarnów

król strzelców - Łukasz Pulnar - Guzikówka Krosno
najlepszy bramkarz - Szymon Palczewski - Wirex Będzin

Poprzednie edycje:
VI Puchar Tarnowa 2012 /1. Wirex Będzin, 2. Guzikówka Krosno, 3. Tygryski Tarnów
V Puchar Tarnowa 2009 /1. ETA Dąbrowa Górnicza, 2. Gaztar Tarnów, 3. Rock N' Roll Tarnów
IV Puchar Tarnowa 2008 /1. Rock N` Roll/Redruk, 2. Auto Komis Max Nowy Sącz, 3. Gawro Tarnów
III Puchar Tarnowa 2007 /1. Gawro Tarnów, 2. WOD-KAN Tarnów, 3. Rock N' Roll Tarnów
II Puchar Tarnowa 2006 /1. Westovia Okna Pawłowski Tarnów, 2. Dawid Rzeszów, 3. Bosch Service Tarnów
I Puchar Tarnowa 2005 /1. Gasline Tarnów, 2. Czakram Tarnów, 3. Coventry Sosnowiec


Terminarz rozgrywek futsalu TarnĂłw