facebook

pozostałe rozgrywki

Puchar Tarnowa 2006

 

1 miejsce: Westovia Okna Pawłowski
2 miejsce: Dawid Rzeszów
3 miejsce: Bosch Service

król strzelców - Sebastian Hajduk - Westovia Okna Pawłowski

 
GRUPA "A"
1 AFC Guzikówka Krosno     4 5-2
2 Bosch Service                 4 3-5
3 Rock N` Roll                   3 7-6
4 Coventry Sosnowiec        3 3-5

 
GRUPA "B"
1 Westovia Okna Pawłowski    7 8-6
2 Dawid Rzeszów                  4 5-2
3 Kaba                                3 8-11
4 Auto Komis Max Nowy Sącz  3 8-10

wyniki:

AFC Guzikówka Krosno - Rock N` Roll Tarnów 3-2
3x Michał Batorski - Dariusz Rolewicz, Leszek Wojnarowski

Coventry Sosnowiec - Bosch Service Tarnów 3-0
2x Krystian Caro-Kowalczyk, Grzegorz Dudek

AFC Guzikówka Krosno - Coventry Sosnowiec 2-0
2x Szymon Skublicki

Rock N` Roll Tarnów - Bosch Service Tarnów 2-3
Leszek Janicki, Piotr Marek - 3x Wiesław Wilk

AFC Guzikówka Krosno - Bosch Service Tarnów 0-0


Rock N` Roll Tarnów - Coventry Sosnowiec 3-0
2x Leszek Janicki, Piotr Marek

Auto Komis "MAX" Nowy Sącz - Westovia Redruk/Okna Pawłowski Tarnów 3-4
2x Marek Marcisz, Rafał Sromek - 2x Sebastian Hajduk, Witold Szczurek, Paweł Koziołek

Dawid Rzeszów - Kaba Tarnów 4-0
2x Jan Rochecki, Krzysztof Chwałka, Robert Kruczek

Auto Komis "MAX" Nowy Sącz - Dawid Rzeszów 2-1
Maksymilian Marcisz, Marek Marcisz - Jakub Urbaniak

Westovia Redruk/Okna Pawłowski Tarnów - Kaba Tarnów 4-3
2x Sebastian Hajduk, Witold Szczurek, Paweł Koziołek - 2x Marek Klamrzyński, Maciej Kukuś

Auto Komis "MAX" Nowy Sącz - Kaba Tarnów 3-5
Artur Winter, Marek Kasieczka, Maksymilian Marcisz - 2x Marek Klamrzyński, Maciej Kukuś, Rafał Mikrut, Paweł Szyszlak

Westovia Redruk/Okna Pawłowski Tarnów - Dawid Rzeszów 2-2
Sebastian Hajduk, Paweł Koziołek - 2x Krzysztof Chwałka

ćwierćfinały:

AFC Guzikówka Krosno - Auto Komis "MAX" Nowy Sącz 1-1,karne: 5-6
Szymon Skublicki - Marek Marcisz

Dawid Rzeszów - Rock N` Roll Tarnów 3-1
Krzysztof Chwałka, Witold Wybraniec, Jakub Urbaniak - Dariusz Rolewicz

Westovia Redruk/Okna Pawłowski Tarnów - Coventry Sosnowiec 3-2
Sebastian Hajduk, Łukasz Chrobak, Artur Koza - 2x Krzysztof Kryczek

Bosch Service Tarnów - Kaba Tarnów 2-0
Dariusz Majcher, Mateusz Wilk

półfinały:

Auto Komis "MAX" Nowy Sącz - Dawid Rzeszów 0-5
Krzysztof Chwałka, Witold Wybraniec, Wojciech Piecha, Robert Kruczek, Jan Rochecki

Westovia Redruk/Okna Pawłowski Tarnów- Bosch Service Tarnów 3-0
3x Sebastian Hajduk

o 3 miejsce:

Bosch Service Tarnów - Auto Komis "MAX" Nowy Sącz 2-0
2x Paweł Piotrowicz

finał:

Dawid Rzeszów - Westovia Redruk/Okna Pawłowski Tarnów 0-1
Sebastian Hajduk

 

 

12 luty Westovia Redruk/Okna Pawłowski triumfatorem pucharu.

Przed rokiem I Turniej o Puchar Tarnowa wygrała tarnowska drużyna Gasline, a teraz ich wyczyn powtórzyła Westovia Redruk/Okna Pawłowski. Triumfatorzy II Turnieju tylko raz zremisowali, a w pozostałych spotkaniach schodzili z parkietu z tarczą i zasłużenie wygrali te zawody. Obsada rozgrywek była bardzo mocna, gdyż gościliśmy mistrza Rzeszowa, mistrza Krosna, oraz mocne zespoły z Sosnowca i Nowego Sącza. Stawkę uzupełniły cztery tarnowskie zespoły, a wśród nich mistrz TLF Rock N` Roll.
Jak już wspominaliśmy Turniej o Puchar Tarnowa wygrał beniaminek I ligi TLF - Westovia Redruk/Okna Pawłowski. Natomiast drugie miejsce po zaciętym i wyrównanym finale zdobył podkarpacki Dawid Rzeszów, a trzecie tarnowski Bosch Service. Najlepszym bramkarzem z najmniejszą ilością puszczonych bramek został wybrany Mariusz Ślęczka z Dawid Rzeszów, najskuteczniejszym egzekutorem z dziesięcioma trafieniami Sebastian Hajduk z Westovii.
W obu grupach każda z drużyn wygrała co najmniej jedno spotkanie, co świadczy o wyrównanym poziomie zawodów. W grupie "A" od porażki dość nieoczekiwanie rozpoczął mistrz Tarnowa Rock N` Roll. Ich pogromcą i rewelacją grupy była AFC Guzikówka Krosno, która zajęła pierwsze miejsce po pierwsze fazie zawodów. Za ich placami uplasował się Bosch Service a dopiero trzeci Rock N` Roll dzięki wygranej w ostatnim meczu z Coventry Sosnowiec.
"Westovianie" zdominowali grupę "B" remisując jedynie z Dawidem Rzeszów 2-2, który ostatecznie zajął drugie miejsce. Rzeszowscy piłkarze przegrali wcześniej mecz z Auto Komis "Max" Nowy Sącz, a ci z kolei przegrali z Kabą Tarnów.
Do ćwierćfinałów awansowały wszystkie zespoły, gdzie pierwsze miejsce z grupy A zagrało z czwartym miejscem grupy B, drugie miejsce gr.A zagrało z trzecim gr.B, itd.
Już na początek fazy pucharowej zawodnicy z Krosna i Nowego Sącza przygotowali dla kibiców nie lada gratkę, gdyż zafundowali bardzo ciekawy pojedynek zakończony sześcioma seriami rzutów karnych. Przez większość część spotkania warunki dyktowała AFC Guzikówka Krosno, która po zdobyciu bramki cofnęła się i wyprowadzała kontry. Jednak w ostatniej minucie meczu bramkarz z Krosna sfaulował w polu karnym rywala, za co otrzymał czerwoną kartkę, a przed szansą na wyrównanie z rzutu karnego stanęli piłkarze z Nowego Sącza. Szansę tą wykorzystali a do końca rezultat się nie zmienił, a o losach spotkania miały rozstrzygnąć 3 serie rzutów karnych. Dopiero w szóstej serii udało się wyłonić zwycięzców i do półfinału awansował Auto Komis "MAX" Nowy Sącz.
W drugim ćwierćfinale mistrz Rzeszowa pokonał mistrza Tarnowa i Rock N` Roll po raz kolejny musiał pożegnać się z turniejem bez większego sukcesu. Potem w szranki stanęli: Coventry Sosnowiec i Westovia Redruk/ Okna Pawłowski. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście z zagłębia śląskiego i dobrze się bronili, ale "nadziali" się na kontrę i był remis. Tuż za chwilę doszło do kontrowersyjnej sytuacji, gdyż po faulu sosnowiczan, jeden z nich otrzymał żółtą kartkę, a w między czasie tarnowianie szybko rozegrali rzut wolny i strzelili gola. Coventry jednak złożyło protest i po długich rozmowach sędziowie zadecydowali, aby bramki nie uznać i bramka została nie uznana. Po wznowieniu gry ponownie na prowadzenie wyszedł Coventry Sosnowiec, lecz potem to już Westovia królowała na boisku i w konsekwencji wygrała 3-2. W ostatnim ćwierćfinale spotkały się dwie tarnowskie ekipy, gdzie faworyt Bosch Service ograł Kabę.
W pierwszym półfinale doszło do srogiego rewanżu między drużynami z Nowego Sącza i Rzeszowa. Dawid wygrał 5-0 i bez problemu awansował do finału. W drugim półfinale hattrickiem popisał się Sebastian Hajduk i bez problemu Westovia pokonała Bosch Service.
O 3 miejsce trwała zacięta batalia, ale pod koniec na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Paweł Piotrowicz i Bosch Service zajął 3 miejsce, a Auto Komis "MAX" Nowy Sącz znalazł się tuż za podium.
W najważniejszym tego dnia meczu spotkały się dwa wyrównane zespoły, a mecz owocował w wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Jednak jedyną bramkę spotkania strzeliła Westovia Redruk/Okna Pawłowski i to ona odniosła triumf w całych zawodach, a drugie miejsce zajął Dawid Rzeszów.


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów