facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2020 r.

 

Ekstraklasa

1 miejsce (Mistrz): Zakłady Mechaniczne
2 miejsce (Wicemistrz): Grupa Azoty PROREM
3 miejsce (II wicemistrz): Topicar Auto Części
Najlepszy bramkarz: Rafał Piszczek
Zakłady Mechaniczne
Najlepszy strzelec: 1 Rafał Ciesielski Gryf Borzęcin 11
2 Adrian Ślęzak Zakłady Mechaniczne 9
3 Adrian Czyż Zakłady Mechaniczne 8
4 Szczepan Baran (B)oca Czemarol 7
5 Przemysław Bury Gryf Borzęcin 7
6 Karol Dziża Kasil Steel 7
7 Piotr Jodłowski Sportmossimo.pl Grabówka 6
8 Krystian Kozioł (B)oca Czemarol 6
9 Jakub Szewczyk Westovia Okna Pawłowski 6
10 Bartłomiej Frąc Grupa Azoty PROREM 5
11 Igor Król Topicar Auto Części 5
12 Bartłomiej Krużel Westovia Okna Pawłowski 5
13 Łukasz Noga Topicar Auto Części 5

 

I liga

1 miejsce: Alex Zakliczyn
2 miejsce: Shadows Star
3 miejsce: Biała Gwiazda
Najlepszy bramkarz: Mateusz Wajda
Biała Gwiazda
Najlepszy strzelec: 1 Adrian Wójcik Alex Zakliczyn 19
2 Artur Giza Biała Gwiazda 13
3 Filip Świderski Shadows Stars 12
4 Arkadiusz Wajda Lucky Losers Grabówka 12
5 Michał Waśko Shadows Stars 11
6 Bartłomiej Krużel Westovia II Cerber 8
7 Daniel Osowski Alex Zakliczyn 8
8 Daniel Wzorek Shadows Stars 8
9 Marcin Jarosz Kastalblech /Pchelkowsky 7
10 Mateusz Ludwa Kwiaty Pawęzów 7
11 Arkadiusz Sady Shadows Stars 7
12 Patryk Wajda Lucky Losers Grabówka 7


 

II liga A

1 miejsce: Relax Zaczarnie
2 miejsce: Housebud Rzuchowa
3 miejsce: Rekiny
Najlepszy bramkarz: Paweł Janiszewski
Relax Zaczarnie
Najlepszy strzelec: 1 Rafał Zegar Relax Zaczarnie 21
2 Patryk Klich Housebud Rzuchowa 20
3 Bartłomiej Ogiela Rekiny 19
4 Jacek Gądek Housebud Rzuchowa 13
5 Tomasz Nytko Relax Zaczarnie 12
6 Maciej Drzymała Relax Zaczarnie 11
7 Piotr Golonka Housebud Rzuchowa 7
8 Łukasz Kubisztal UniCar Auto Części 7
9 Damian Kubala UniCar Auto Części 6
10 Artur Szczęch Relax Zaczarnie 6

 

II liga B

1 miejsce: Fizjoterapia Remaks
2 miejsce: Marcola
3 miejsce: Perfect Team Tarnów
Najlepszy bramkarz: Paweł Holcman
Fizjoterapia Remaks
Najlepszy strzelec: 1 Tomasz Gałka Panorama GSM 21
2 Grzegorz Kluba Fizjoterapia Remaks 15
3 Bartłomiej Mielak Fizjoterapia Remaks 11
4 Łukasz Tybor Crvena Zvezda 10
5 Kamil Szumlański Perfect Futsal Team 9
6 Mateusz Czop Marcola 8
7 Artur Rogóż Marcola 8
8 Jacek Budzik Perfect Futsal Team 7
9 Kamil Chrzęszczyk Perfect Futsal Team 7
10 Krzysztof Gdowski Marcola 7
11 Krzysztof Góra Cezar 7
12 Krzysztof Jachim Fizjoterapia Remaks 7

 


 

Rozgrywki w poprzednich latach:
Tarnowska Liga Futsalu `19
Tarnowska Liga Futsalu `18
Tarnowska Liga Futsalu `17
Tarnowska Liga Futsalu `16
Tarnowska Liga Futsalu `15
Tarnowska Liga Futsalu `14
Tarnowska Liga Futsalu `13
Tarnowska Liga Futsalu `12
Tarnowska Liga Futsalu `11
Tarnowska Liga Futsalu `10
Tarnowska Liga Futsalu `09
Tarnowska Liga Futsalu `08
Tarnowska Liga Futsalu `07
Tarnowska Liga Futsalu `06
Tarnowska Liga Futsalu `05


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów